Náš tým

Ing. Karel Kadlec
Majitel společnosti

Tel.: +420 597 499 222
E-mail: kadlec@bmwcartec.cz
Pavel Vrkoč
Ředitel společnosti

Tel.: +420 597 499 230
GSM: +420 737 286 589
E-mail: vrkoc@bmwcartec.cz
Nikolas Slavič
Vedoucí prodeje

Tel.: +420 597 499 225
GSM: +420 733 122 548
E-mail: slavic@bmwcartec.cz
Libor Michalus
Manažer prodeje nových vozů

Tel.: +420 597 499 240
GSM: +420 737 286 548
E-mail: michalus@bmwcartec.cz
Tomáš Holub
Manažer prodeje nových vozů

Tel.: +420 597 499 255
GSM: +420 732 602 494
E-mail: holub@bmwcartec.cz
Jan Smetana
Manažer prodeje nových vozů

Tel.: +420 597 499 245
GSM: +420 737 286 588
E-mail: smetana@bmwcartec.cz
Petr Pětník
Manažer prodeje nových vozů

Tel.: + 420 597 499 250
GSM: + 420 737 205 385
E-mail: petnik@bmwcartec.cz
Tomáš Bok
Produktový specialista

GSM: + 420 734 365 057
E-mail: bok@bmwcartec.cz
Mgr. Hana Růžičková
Asistentka prodeje nových vozů

Tel.: +420 597 499 260
E-mail: ruzickova@bmwcartec.cz
Alena Holušová
Asistentka prodeje nových vozů

Tel.: +420 597 499 260
E-mail: holusova@bmwcartec.cz
Klára Paprskářová
Asistentka prodeje nových vozů

Tel.: +420 597 499 260
E-mail: paprskarova@bmwcartec.cz
Bruno Kozubek
Disponent prodeje nových vozů

Tel.: +420 597 499 200
Martin Pařil
Vedoucí servisu

Tel.: +420 597 499 218
GSM: +420 737 286 593
E-mail: paril@bmwcartec.cz
Jiří Ranoš
Servisní poradce

Tel.: +420 597 499 211
E-mail: ranos@bmwcartec.cz
Jiří Kozel
Servisní poradce

Tel.: +420 597 499 212
E-mail: kozel@bmwcartec.cz
Michal Krupa
Servisní poradce

Tel.: +420 597 499 213
E-mail: krupa@bmwcartec.cz
Dušan Zakopal
Servisní poradce

Tel.: +420 597 499 213
E-mail: zakopal@bmwcartec.cz
Ing. Zuzana Pučková
Asistentka servisu

Tel.: +420 597 499 210
E-mail: puckova@bmwcartec.cz
Roman Hruška
Disponent servisu

Tel.: +420 597 499 200
Jan Kaspřík
Mistr dílny

Tel.: +420 597 499 217
E-mail: kasprik@bmwcartec.cz
David Švec
Vedoucí oddělení náhradních dílů

Tel.: +420 597 499 271
GSM: +420 733 714 197
E-mail: svec@bmwcartec.cz
Lukáš Kroker
Prodejce náhradních dílů

Tel.: +420 597 499 214
E-mail: kroker@bmwcartec.cz
Edita Jurčová
Asistentka prodeje BMW Lifestyle

Tel.: +420 597 499 273
E-mail: jurcova@bmwcartec.cz
Daniel Ševčík
Garanční technik

Tel.: +420 597 499 219
GSM: +420 737 286 590
E-mail: sevcik@bmwcartec.cz
Jan Kozubek
Manažer prodeje Premium Selection

Tel.: + 420 597 599 262
GSM: +420 725 821 125
E-mail: kozubek@bmwcartec.cz
Ing. Nikola Huňová
Manažer prodeje Premium Selection

Tel.: + 420 597 499 220
E-mail: hunova@bmwcartec.cz
Alan Ferk
Disponent prodeje Premium Selection

Tel.: +420 597 499 200
Petr Stružka
Manažer prodeje motocyklů

Tel.: +420 597 499 272
GSM: +420 773 691 515
E-mail: struzka@bmwcartec.cz
Mgr. Eva Kadlec Dědochová
Manažerka marketingu

E-mail: kadlecova@bmwcartec.cz
Mgr. Robin Mazáč
Marketing

Tel.: +420 597 499 281
E-mail: mazac@bmwcartec.cz
Linda Kučerová
Asistentka marketingu

Tel.: +420 597 499 233
E-mail: kucerova@bmwcartec.cz
Vanda Vargová
Recepce

Tel.: +420 597 499 200
E-mail: recepce@bmwcartec.cz
Tereza Žišková
Recepce

Tel.: +420 597 499 200
E-mail: recepce@bmwcartec.cz
Petra Lindovská
Asistentka účetní

Tel.: +420 597 499 270
E-mail: lindovska@bmwcartec.cz
BMW Mobile Care - asistenční služba
NONSTOP

Tel.: +420 222 803 447
GSM: 844 666 333 (pouze v ČR)