NOVÉ BMW X1 JIŽ OD 649.900,- Kč

Limitovaná edice.

 

 

 

 

BMW X1 si razí nové cesty, místo toho, aby jelo ve vyjetých kolejích. Už první pohled ukazuje, že je právoplatným členem rodiny modelů X: jeho exteriér definují krátké převisy a dlouhý rozvor, typická poznávací znamení vozů SAV (Sport Activity Vehicle). Také uvnitř je filozofie X důsledně dodržována. 

 

BMW X1 nabízí svým pasažérům zvýšenou pozici sedadel, vysoce kvalitní materiály a intuitivní koncept ovládání. Interiér přitom není jen extrémně příjemný, ale také mimořádně variabilní: druhá posuvná řada sedadel s elektricky sklopnými opěradly se vašim plánům přizpůsobí během několika sekund. Úsporné a výkonné zážehové i vznětové motory s technologiemi BMW EfficientDynamics současně povzbuzují vaši chuť do dalšího dobrodružství.

 

BMW X1 | F48

 

Právě teď přijíždí limitovaná edice BMW X1 s prvky výbavy, které vás budou neskutečně bavit!

 

Balíček výbavy v hodnotě 150 000 Kč, který je již zahrnut v ceně vozu, nabízí:

 

  • navigační systém
  • vyhřívané přední sedačky
  • automatickou převodovku
  • LED světlomety
  • parkovací senzory vpředu a vzadu.

Před zadáním do výroby je možnost upravit konfiguraci vozu.

 

 

POZNEJTE BMW X1 DESIGN

 

BMW X1 ctí charakteristický vzhled vozů kategorie SAV, který sází na praktičnost dynamiku. Ať už v městském provozu, nebo mimo zpevněnou vozovku, dynamicky tvarovaná silueta s dlouhým rozvorem a krátkými převisy vypadá mimořádně dobře. Bez kompromisů v oblasti variability nebo prostoru na předních či zadních sedadlech kombinuje sportovní design s kompaktními rozměry exteriéru. Vzhled BMW X1 umně dotváří kombinace vysoce kvalitních materiálů a dokonale navržených detailů.

 

KOMFORT A PRAKTIČNOST

Dokonalý společník pro vaši expedici do neznáma: interiér BMW X1 hýčká své pasažéry zvýšenou pozicí sedadel pro co nejlepší výhled, který si posádka užívá obklopena vysoce kvalitními materiály. V kombinaci s intuitivním ovládáním a variabilním využitím prostoru je BMW X1 ideálním partnerem pro všechny vaše budoucí plány.

 

XDRIVE

Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive se dokonale přizpůsobuje i těm nejnáročnějším povrchům vozovky, a tím zajišťuje vynikající trakci za všech okolností. S pohonem BMW xDrive a stabilizačním systémem DSC máte jistotu stability za každé situace. Systém pohonu všech kol xDrive je řízen senzory systému DSC. Bleskové reakce systému xDrive dovolují variabilní rozdělování točivého momentu mezi obě nápravy. Systém tím předchází přetáčivému a nedotáčivému chování už v jeho počátcích a zaručuje mimořádnou směrovou stabilitu. Pomáhá tak systému DSC v kritických situacích na silnici. BMW xDrive kombinuje výhody pohonu všech kol – trakci, směrovou stabilitu a bezpečnost – s klasickou obratností vozů BMW pro ještě větší radost z jízdy.