Objevte novou aplikaci My BMW.

Váš svět. My BMW.

Aplikace My BMW je přímým spojením s vaším vozem a světem BMW, i když právě ve svém BMW nesedíte.

 

Svým moderním designem, intuitivním uživatelským rozhraním a mnoha funkcemi se aplikace stane vaším každodenním společníkem na cestách. Své další trasy můžete plánovat přímo na cestě, nebo můžete další cíl do svého BMW poslat z obývacího pokoje. Zkontrolujte dojezd ještě před tím, než vyrazíte na cestu, před tím si také můžete vychladit nebo vyhřát interiér. Nejste si jisti, že jste své BMW po příjezdu zamkli? Zkontrolujte to v aplikaci a zamkněte ho na dálku.

 

Aplikace My BMW má také mnoho mimořádně praktických funkcí navržených přímo pro vaše elektrické nebo plug-in hybridní BMW. Snižte spotřebu energie a náklady pomocí časovače nabíjení a klimatizace. Nebo v rámci BMW Charging využijte nasbírané body BMW Points.

 

Jakmile nastane čas další návštěvy servisu, aplikace vás na to upozorní a umožní vám ji napřímo domluvit s vaším BMW Servisem, v případě dotazů můžete kontaktovat svého servisního poradce.

 

 

5 funkcí nové aplikace My BMW.
  • Okamžitý přístup ke stavu vozu a jeho funkcím
  • Přímý přístup k vašemu BMW Servisu
  • Chytré služby pro snadnou a pohodlnou mobilitu
  • Rozšířené funkce navigace a map pro plánování cest
  • Pravidelné aktualizace a rozšiřování služeb

 

 

Ať už to je kdykoliv a kdekoliv, aplikace My BMW zajistí bezstarostnou mobilitu a ještě více radosti z jízdy. Váš svět. My BMW.

 

 

PŘEJÍT DO APP STORE

PŘEJÍT DO GOOGLE PLAY