ZCELA NOVÉ BMW X5.

BOSS IS BACK.

Boss je zpět: zcela nové BMW X5. Je nepřehlédnutelné – vzpřímené, mohutné a elegantní. Impozantní jednodílná maska chladiče ve tvaru ledvinek naznačuje, co se stane, když se motor nového BMW X5 pořádně nadechne. Zdokonalený X design předních světlometů nenechá nikoho na pochybách, kdo se ujme vedení. Nové BMW X5 s novými technologiemi pro ještě více bezpečnosti a maximální jízdní dynamiku na každém povrchu dobře ví, kam směřuje. A jak se tam dostat jako první.X5.“

 

„ Nové BMW X5 je ztělesněním DNA rodiny BMW X. Čtvrtá generace tohoto modelu je z hlediska vzhledu a modernosti nejvýraznější. Robustním, zřetelným a precizním způsobem určuje nový designový jazyk rodiny modelů X. Nový interiér nabízí ještě více luxusu a intuitivní koncept ovládání. “

 

" Adrian van Hooydonk, Head of BMW Group Design "

 

DESIGN EXTERIÉRU A INTERIÉRU BMW X5.

Typické BMW X5 – každý jeho detail o něčem vypovídá. Přední část vozu s velkou jednodílnou maskou chladiče ve tvaru ledvinek s mírně šestiúhelníkovým tvarem, osobité přední světlomety a velké nasávací otvory společně odhalují, co může člověk od vozu očekávat: odhodlanost na 22palcových kolech z lehkých slitin. Díky panoramatické prosklené střeše Sky Lounge se interiér ukazuje v tom nejlepším světle. Skvostné skleněné prvky tvoří exkluzivní akcenty a ambientní osvětlení vytváří speciální atmosféru. Styl lze dále individuálně doladit čtyřmi různými přírodními vůněmi paketu Ambient Air Package. O dokonalou kvalitu přehrávané hudby se na cestách postará audiosystém Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System.

 

DOKONALÝ MANAGEMENT.

Zavazadlový prostor BMW X5 nabízí novou generaci komfortu. Pro pohodlné nakládání a vykládání lze spodní i horní část děleného víka zavazadelníku elektricky otevřít i zavřít. V kombinaci s komfortním přístupem stačí jen krátký cílený pohyb nohy pod zadním nárazníkem. Paket zavazadlového prostoru zaručuje pořádek a bezpečí. Je-li víko zavazadlového prostoru otevřené, se může na povel tlačítka elektricky ovládaný kryt zavazadlového prostoru schovat pod podlahou. Posuvné a protiskluzové kolejnice zabraňují nechtěnému pohybu zavazadel.

 

JEDINEČNÉ, PRECIZNÍ NAVÁDĚNÍ.

BMW Reversing Assistant.

Další ilustrací pokračujícího pokroku BMW směrem k automatizovanému řízení je asistent couvání Reversing Assistant. Tato funkce nabízí u jiných vozidel

dosud nevídanou úroveň asistence při vyjíždění z parkovacího místa nebo při manévrování ve stísněném prostoru. Reversing Assistant umožňuje

automaticky vycouvat z parkovacího místa, do nějž se zajelo popředu. Systém dokáže automaticky zacouvat až do vzdálenosti 80 metrů od zaparkovaného

místa. Využívá k tomu uložené pohyby volantu prováděné při předchozím parkování. Pro aktivaci této funkce stačí po nastartování v poloze „P“ voliče převodovky jen stisknout tlačítko. Při vycouvávání musí řidič pouze ovládat plyn a brzdy a sledovat okolí vozu.

Řidič si může užívat ideálního výhledu do všech stran díky kombinaci zadní kamery a funkcí Top View, Panorama View a 3D View, dodávaných se systémem Parking Assistant Plus, který tak nabízí přehled v okruhu 360 stupňů kolem vozidla a jeho zobrazení na kontrolním displeji. Kromě toho mohou řidiči využívat funkci Remote 3D View, která nabízí přístup k třírozměrnému obrazu okolí vozidla na chytrém telefonu.

 

 

RUČNĚ ZPRACOVANÉ SKLENĚNÉ PRVKY INTERIÉRU CRAFTED CLARITY.

Exkluzivně navržené skleněné prvky "CraftedClarity" se vyznačují použitím ručně zpracovaného, jemně zatmaveného křišťálového skla, které viditelně i hapticky zlepšuje atmosféru interiéru. Mezi tyto skleněné prvky patří volič převodovky, ovladač hlasitosti, ovladač iDrive, stejně jako tlačítko Start/Stop. Skleněný prvek na voliči převodovky je dokonale zpracovaný a vyznačuje se osvětleným písmenem "X". Tímto jedinečným způsobem zušlechtěný interiér současně podtrhuje vysoké standardy vnímání kvality.

 

 

VŽDY O DVA KROKY NAPŘED.

Digitální služby a asistenční systémy BMW X5.

Dokonale propojeno, suverénně vpřed. BMW X5 je vybaveno nejnovější generací konektivity. Inteligentní digitální služby a asistenční systémy vytvářejí plynulé spojení s okolním světem a díky intuitivnímu ovládání nabízejí nejvyšší úroveň bezpečnosti.

•  Vždy aktuální.

Chcete, aby vaše BMW bylo vybaveno vždy nejaktuálnějším softwarem? Díky službě Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktuální. Pohodlně, spolehlivě a bez stresu – bez nutnosti navštívit servisního partnera BMW. Aktualizace jsou instalovány bezdrátově, stejně jako v případě vašeho chytrého telefonu.


•  Maximum bezpečí a komfortu.

BMW Driving Assistant poskytuje v mnoha krizových nebo monotónních jízdních situacích maximum bezpečí a komfortu. Má připraven asistent jízdy v pruzích, asistent zastavení v krizové situaci Emergency Stop Assistant, komunikaci s ostatními vozidly, funkci udržování v jízdním pruhu s aktivní ochranou proti bočnímu nárazu a další bezpečnostní systémy.


•  Komfort bez klíče.

Proč zasouvat klíč do zapalování, pokud s sebou máte chytrý telefon se systémem Android? Digitální klíč umožňuje zamknout a odemknout vaše BMW a dokonce nastartovat motor bez fyzického použití klíče. Můžete si ho do chytrého telefonu stáhnout prostřednictvím aplikace BMW Connected a sdílet ho s rodinou a přáteli.


•  Přímá cesta do cíle vaší cesty.

Hledáte parkovací místo v blízkosti cíle své cesty? Pro asistenta parkování (Parking Space Assistant) je to snadný úkol. Ve velkých parkovacích centrech navádí na volná místa a na silnicích podle vašeho výběru vás navede tam, kde je největší pravděpodobnost možnosti parkování. Za parkování můžete platit bezhotovostně pomocí služby ParkNow.


•  Konektivita. Opět promyšlenější.

Služby Concierge Service, Remote Services nebo dopravní informace v reálném čase RTTI? Proč vybírat jednotlivé služby, když je můžete mít všechny najednou? Díky paketu Connected Package Professional si můžete vychutnat tyto služby BMW ConnectedDrive, stejně jako bezplatně vyzkoušet další nabízené služby.

 

BUĎTE MEZI PRVNÍMI. OBJEDNÁVÁME.

Nové BMW X5 a vy buďte mezi prvními, co se na vlastní kůži přesvědčí, že BOSS je zpět!