Informace o společnosti.

CarTec Ostrava s. r. o. - BMW Ostrava

Společnost CarTec Group, s. r.o., byla založena v roce 2002 a od poloviny roku 2003 zastupuje značku BMW v Ostravě. Od roku 2009 najdete zastoupení BMW pod značkou CarTec také v Liberci, od září 2012 v Praze a od října 2013 v Olomouci. V roce 2018 se obchodní jméno společnosti změnilo na CarTec Ostrava s.r.o.
 

V Ostravě na ploše více než 2300m2 Vám nabízíme:

  • autorizovaný prodej nových vozů BMW a vozů BMW Premium Selection
  • autorizovaný prodej motocyklů BMW Motorrad
  • autorizovaný prodej vozů MINI
  • záruční i pozáruční servis vozů BMW
  • záruční i pozáruční servis motocyklů BMW Motorrad
  • záruční i pozáruční servis vozů MINI
  • obchod s oblečením a doplňky BMW Boutique – www.bmw-lifestyle.cz

Rádi Vám zajistíme veškeré služby spojené s financováním, přihlášením či pojištění Vašeho nového nebo ojetého vozu. Zapůjčíme Vám náhradní vůz po dobu opravy či originální střešní nosiče a další transportní komponenty. Rovněž Vám zajistíme veškeré služby STK. Provádíme a zajišťujeme komplexní servisní služby automobilů a motocyklů BMW včetně lakýrnických a karosářských prací.


Pojištění

Jsme smluvními partnery a servisy pojišťoven Kooperativa pojišťovna, a.s., Allianz pojišťovna, a.s., Česká podnikatelská pojišťovna a.s. a UNIQA pojišťovna, a.s. Zajišťujeme komplexní řešení pojistných událostí včetně prohlídky automobilu nebo motocyklu, zapůjčení náhradních vozidel bez odečtu pevných nákladů  


Certifikace

Od roku 2004 jsme držiteli platného certifikátu ISO 9001:2008 a jsme každoročně certifikováni společností SGS.


Inovace

Ve snaze udržet naše služby na špičkové úrovni neustále inovujeme a vylepšujeme. V roce 2007 jsme byli společností BMW AG vybráni jako pilotní dealer v České republice pro zavedení software Navision Incadea. Od roku 2009 jsme jako první dealer BMW v České republice spustili na servise plně dvousměnný provoz.


Zkušenosti

Přestože jsme relativně mladou společností, někteří naši pracovníci pracují pro BMW již více než 17 let.


Ocenění

V roce 2011 získala společnost CarTec Group cenu BMW TOP SERVICE AWARD.


Expanze

Od roku 2009 je dceřiná společnost CarTec Liberec v Liberci. V roce 2012 jsme převzali dealerství Auto Base s.r.o. v Praze a od roku 2013 je toto dealerství prezentováno jako CarTec Praha.


Motto
Společnost CarTec Ostrava se snaží svým zákazníkům poskytovat nadstandartní péči a služby, odpovídající značce BMW. Přes vzrůstající objem práce se snažíme udržet kvalitu a přístup k našim zákazníkům na nejvyšší úrovni s individuálním přístupem a řešením. Naši zaměstnanci pracují v souladu se zásadou

„Proveď vše bezchybně napoprvé k maximální spokojenosti zákazníka“


Profesionálně proškolený a připravený personál Vám poskytne pomocnou ruku vždy, kdykoliv to budete potřebovat.

 

Těšíme se na návštěvu, Váš BMW CarTec Ostrava Team.