NOVÝ SHOWROOM BMW MOTORRAD A BMW PREMIUM SELECTION

ZAŽIJTE RADOST V NOVÉM.

CARTEC OSTRAVA: NOVÝ SHOWROOM BMW MOTORRAD A BMW PREMIUM SELECTION V DOLNÍCH VÍTKOVICÍCH.

 

Stále si zakládáme na individuálním přístupu k našim klientům a na snaze poskytovat jim vše potřebné na co nejvyšší úrovni. Proto jsme se po 15 letech od založení CarTec Ostrava rozhodli učinit důležitý krok a pustili se do výstavby druhého ostravského showroomu.

 

V blízkosti Světa techniky.
Náš nový showroom vyrostl v těsné blízkosti zdejšího Světa techniky a stylový domov v něm najdou motocykly BMW Motorrad a ojeté vozy BMW Premium Selection. Navíc jsme v něm vybudovali servisní zázemí pro vozy starší 5 let, certifikovanou karosárnu a lakovnu. V původním showroomu ve Vítkovické ulici zůstávají nové vozy BMW, modely MINI a servis včetně aktivního příjmu vozů.

 

Slavnostní otevření CarTecu "505" proběhlo 13.9.2018 ve stylu bavorského Oktoberfestu. Během celého večera probíhaly prohlídky nových prostor, kde se mohli návštěvníci podívat po kompletních prostorách, včetně servisu i zbrusu nové lakovny. O pohodovou atmosféru se mimo jiné postaral také perfektní catering a skvělý hudební doprovod v podání skupiny Legendy se vrací.

 

Nyní nás tedy najdete nejen ve stávajícím showroomu na Vítkovické ulici, ale také ve zbrusu nových prostorách na ulici Ruská 3018, Ostrava - Dolní Vítkovice.